Výjimečné bydlení v centru Ostravy

Výjimečné bydlení v centru Ostravy

Představujeme Vám projekt moderního bydlení v centru Ostravy výjimečné nejen svoji mikrolokalitou a kvalitou, ale také přímými výhledy na plánovovanou stavbu Ostrava Tower. V rámci tohoto projektu je v nabídce 18 bytových jednotek z toho 2 unikátní atypické půdní prostory. K dispozici jsou byty jak pro jednotlivce i páry 1+kk, tak i větší pro rodinné bydlení 2+kk nebo 3+kk. Všechny byty jsou také vhodné na investici. K dispozici jsou i 2 komerční prostory.

V bytovém domě je nově nainstalovaný výtah, dům disponuje 3 garážemi uvnitř objektu. K vybraným bytům lze přikoupit sklepní kóje.

Lokalita

Bytový dům se nachází při hlavní městské třídě 28.října, která je základní osou ostravského urbanismu. Jedná se o část města, která je nejvíce navštěvovaná. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v pěší vzdálenosti. Na dosah ruky máte nejen svou práci, ale i kulturu, zábavu, obchod i sportovní vyžití. Nejbližší obchodní centrum Forum Nová Karolina se nachází jen 400 m od bytového domu. Stodolní ulice je od domu vzdálena pouhých ~500m, Masarykovo náměstí ~800m.

Doprava

Ostrava představuje významný dopravní uzel a je tak křižovatkou Moravskoslezského kraje. Páteří silniční sítě je dálnice D1, spojující Ostravu s velkými městy jako je Olomouc a Brno. Nejbližší stanice tramvaje se nachází pouze 2 minuty od bytového domu. V Ostravě také najdeme 5 železničních nádraží, přičemž hlavní nádraží je od bytového domu vzdáleno pouhé 3 km.

Občanská vybavenost

Ostrava je třetím největší městem České republiky. Má veškerou občanskou vybavenost, pestrou nabídku vzdělávacích institucí. V bezprostředním okolí najdete skvělé restaurace a bistra, od italského Bernies grill & wine restaurant, přes francouzskou kuchyni Guest restaurant Francais až po mexické chutě restaurace Los Capolitos. Obchodní centrum Forum Nová Karolina také disponuje supermarketem Albert, kde můžete nakoupit i ve večerních hodinách.

Volný čas

Ostrava nabízí široký kulturní program od divadel a kin až po letní významný hudební festival Colours of Ostrava. Populární Janáčkova filharmonie je vzdálena od samotného bydlení ve vzdálenosti 12 minut. Nejbližší kino Cinema City pro sledování nejnovějších filmů je umístěno již ve zmíněném Foru Nová Karolina. Na své si přijdou i nadšenci sportu, kdy Ostrava nabízí několik možností sportovních hal, nejblíže je bytovému domu sportovní hala Trojhalí Karolina. Díky umístění celého objektu v centru Ostravy je většina možností pro využití volného času v docházkové vzdálenosti.

Perspektiva lokality

V příštím roce by měla v okolí započít výstavba multifunkčního mrakodrapu – Ostrava Tower – která se tak stane nejvyšší budovou v České republice. Její dokončení se odhaduje v roce 2026. V budově budou dostupné jak kancelářské prostory s hotelem, tak i bytové jednotky.

Mapa lokality

Harmonogram výstavby

Předpokládané dokončení rekonstrukce celého objektu, kde se bytový dům nachází, je plánováno na 2. čtvrletí 2023.